Kurumsal

yeni-yilmaz-camİşletmemiz 1987 yılında Yılmazlar Cam adı ile Bursa Yavuz Selim mahallesinde 120m² lik deposu ile bayilik yaparak başlamıştır. 1993 yılında İtalyan Malnati marka makine parkuruyla Beşevler Küçük sanayi Sitesinde 300 m² deposunda Çift Cam imalatına Yeni Yılmaz Cam San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak başlamıştır. 1995 yılında Yunus Emre mahallesindeki 560m² arsa üzerindeki kendi yerimizde yapmış oluduğumuz 3 katlı binamızda Çift Cam ve toptan cam satışını devam ettirmiştir.
1999 yılında ısıcam yetkili üretici bayiliğini alan firmamız 2003 yılında düz cam bayiliğini almış ve yatırımlarına devam ederek kapalı alanını 5000m² ye çıkarmıştır.
Halen firmamızda 2 kamyon, 3 kamyonet, 3 servis aracı, 45 kişilik kadrosu ile yılda 100,000m² ısıcam üretim kapasitesi 200,000m² temperli cam üretim kapasitesi satışıyla faaliyetini devam ettirmektedir.
İşletmemizde özellikle :

  • Mainati Marka ısıcam hattı,
  • Lisec cam kesim hattı,
  • Bottero Lamine cam kesim masası,
  • Souttech Temper Makinesi,
  • ( Düz Ve Bombeli Tamper) Düz Ve Balıksırtı Rodaj Hattı,
  • Dikey Kumlama,

CNC Delik ve tüm işleme makina ve ekipmanları kullanarak verdiğimiz hizmet daha üst düzeye çıkarma çabalarımız sürmektedir.
Firmamız Isıcam Yetkili Üretici ve Trakya Cam San A.Ş. Yetkili Satıcısı olup TSE VE CE belgelerıne sahiptir.
Firmamımız genç,yenilikçi,yatırımcı,kalite ve gelişen teknolojiyi takip eden politikasıyla cam sektörünin öncü kurumlarından olma hedefi için çalışmalarına hızla devam etmektedir.